main image small

vyhody


Strict Standards: Declaration of SefExt_com_k2::getMetaData() should be compatible with SefExt::getMetaData($row) in /home/www/dinopark.eu/www/dinoklub.dinopark.eu/components/com_sef/sef_ext/com_k2.php on line 0

Klubové výhody

Členové DinoKlubu mají možnost přednostního vstupu na vybrané akcičky v DinoParcích s limitovanou kapacitou. Např. soutěže přímo v DinoParcích s omezenou kapacitou, možnost návštěvy v netradičních časech, sportovní či tématický den plný zábavy a další připravované lahůdky.

Všem členům DinoKlubu zasíláme pravidelně na jejich email zajímavé novinky, informace o dění u nás, slevy u našich partnerů a celkově přehled, co povedeného zas chystáme. Tak, aby členové DinoKlubu o nic nepřišli a měli důležité informace jako první.

V DinoKlubu najdeš nejen pořádnou porci zábavy a spoustu kamarádů. V DinoKlubu je i šance leccos vyhrát v cool soutěžích.

Pro členy DinoKlubu domlouváme slevy na super věcičky u našich spřízněných partnerů. Stačí jen zadat heslo získané při registraci. (Člen DinoKlubu, který si heslo nepamatuje anebo ho nemůže najít, může napsat na dinoklub@dinopark.cz).

 

„Kdo si hraje, nehrotí“ praví staré dinosauří přísloví :-).
Hrajte si víc, dáme vám 10% slevu na hračky.

Co pro vás máme:

10% slevu na všechny dárky, dárečky, hry a další věci z e-shopu Hračky Barvíř.

Jak slevu využít:

Slevový kód můžete uplatnit v e-shopu www.barvirhracky.cz.


Pro získání slevového kódu a dalších výhod se stačí zaregistrovat do DinoKlubu.

 

DinoBand CD booklet smallIhned po dokončení registrace získá každý člen DinoKlubu vybrané hity z nového CD DinoBandu ZDARMA.

DinoPark MalePribehy titulka smallKaždý kdo se zaregistruje, získá několik poutavých příběhů o obyvatelích našich DinoParků ZDARMA.